PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841589}

Nocne czuwanie

The Vigil
5,2 1 587
ocen
5,2 10 1 1587
Nocne czuwanie
powrót do forum filmu Nocne czuwanie

Taki klasyk

ocenił(a) film na 7

Czemu taka słaba ocena 5,0? Za samo to jak został nakręcony i zmontowany + udźwiękowienie zasługuje chociaż na 6, a jeśli chodzi o fabułę, to jest prosta i klasyczna. Nie jest to na pewno slasher, i krwi prawie wcale nie ma, ale za to jest spoko klimat.
Jesli chodzi zaś o demona to uważam go za metaforę poczucia winy, które człowiek nosi ze sobą (przez całe życie w wypadku nieboszczyka).

ocenił(a) film na 7
Nekori

Bo Polacy nie lubią Żydów + zbyt niski budżet dla gustu przeciętnego Janusza Film jest lepiej niż przeciętny w swoim gatunku, a na pewno oryginalny. Świetnie zmontowany, muzycznie urozmaicony. Przestałem się już sugerować ocenami na filmwebie, lecę po twórcach i wytwórniach.

ocenił(a) film na 7
Kuba_16

Pewnie jest sporo ludzi, którzy od horroru chcą tylko krwi i jump scarów, i potem na filmach tego typu się nudzą....

ocenił(a) film na 7
Nekori

cóź, ocena jest zawsze sprawą bardzo subiektywną. Demona odczytuję dokładnie tak samo jak Ty. Myślę jednak, że nie tego się oczekuje włączając horror na Amazonie a jeszcze trudniej dostrzec w tym demonie własną twarz, co mnie jako pomysł absolutnie zachwyciło. Niedawno oglądałam Relikt (2020). Identyczny myk tyle, że zamiast poczucia winy - demencja. Kompletnie do mnie tamten film nie przemówił, wręcz wkurzał. Zdecydowanie poczucie winy memu ciału bliższe niż demencja.

ocenił(a) film na 7
Nekori

dzwiek i muzyka wypas na słuchawkach w nocy trzesłem sie jak galareta

ocenił(a) film na 8
xbox720

gdzie obejrzałeś film?

Blodek

Cda kropka pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones